12 czerwca 2021 w dębskiej hali sportowej rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie. Zawody zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Sport4Kids przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim.  Swym patronatem te sportowe wydarzenie objęli: Starosta Powiatu Mińskiego Antoni Jan Tarczyński oraz Wójt Gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski. Koordynatorem turnieju był dyrektor GOSiR Dębe Wielkie Rafał Wtulich, sędzią głównym zawodów była Radna Powiatu Mińskiego Katarzyna Gańko. 60 zawodników rywalizowało w siedmiu kategoriach. Mecze rozgrywane były równolegle na 11 stołach. Nagrody dla zwycięzców zostały dofinansowane ze środków Powiatu Mińskiego oraz z budżetu Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim. Nasz uczeń klasy 1 Jakub Szwaczkiewicz zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy Kubie i życzymy wielu sukcesów sportowych!