15 kwietnia 2023 r. reprezentacja sportowców naszej szkoły wzięła udział w zawodach lekkoatletycznych z cyklu Soboty lekkoatletyczne. Zawody odbywały się na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sulejówku, gdzie każdy z uczestników wystartował w dwóch konkurencjach, jednej biegowej spośród: 60 m, 300 m, 600 m (dziewczęta – bieg długi), 1000 m (chłopcy – bieg długi) i chodu sportowego na dystansie 1000 m oraz jednej konkurencji technicznej: skok w dal, skok w wzwyż, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą. Nasi zawodnicy w swoim debiucie spisali się bardzo dobrze, a kilku z nich zameldowało się na podium i tak: Michał Jackowicz był drugi w skoku w dal, oraz zwyciężył w biegu sprinterskim 60 m, Maksymilian Pazio zdobył brąz w rzucie piłką palantową, Aleksander Roguski zajął 1.miejsce w piłeczce palantowej, a Kacper Piekut stanął na 3.miejscu podium w skoku w dal, zaś Amelia Foryś zajęła 3.miejsce w biegu na 300 m. Dokładne wyniki ukażą się 19 kwietnia na stronie www.herkulessulejowek.pl.

Każdemu startującemu gratulujemy dobrych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach, które odbędą się już za tydzień.

Koordynatorem Szkolnym jest nauczyciel wychowania fizycznego p. Krzysztof Ślusarczyk. Opiekunem podczas pierwszego wyjazdu sportowego była p. Adrianna Błażejczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.